חזרה לתוצאות החיפוש

הספר מתמודד עם התיאוריה, המודדת בני אדם כמותית, לפי מנת המשכל, למשל. השימוש במספרים, לא זו בלבד שאיננו מדויק, לטענת המחבר, אלא, הוא מצדיק תמיד דיכוי ואפליה של קבוצות (גזעים, מעמדות, מינים) בשל היותן נחותות מטבע ברייתן, מדובר בתורת גבולות, המבשרת, כי מקור ההבדלים בין בני האדם מצוי במורשת גנטית, וכי הביולוגיה חורצת גורלות, עמדה שהמחבר מתנגד לה.

כותר אין מידה לאדם / סטיבן ג'יי גולד
מאנגלית - עמוס כרמל.
כותרים נוספים אין מדה לאדם
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כרמל, עמוס, 1940-2011
מוציא לאור תל אביב : דביר
שנה תשנ"ג 1992
הערות כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 386 עמודים
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012607230205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?