חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר המחזור המפורש : נוסח ספרד : והוא ביאור ... על פי מפרשי התנ"ך ומפרשי המחזור ... על החג, הפיוטים ותולדות הפיוטים / ערוך ומבואר על ידי יעקב וינגרטן.
כותרים נוספים המחזור המפרש
מחזור המפרש
מחזור. תשמ"ו.
מהדורה [א, ה].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים וינגרטן, יעקב בן אברהם יצחק מאיר
מוציא לאור ירושלם : מכון להוצאת ספרים גפן
שנה תשמ"ו-תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[א]: ראש השנה. תשמ"ו. [2], 84, תקמח, [4] ע'.
[ה]: לחג השבועות. תשנ"ב. [2], 104, תרצד ע'.
הערות באותן שנים יצאה מהד' דומה בתבנית גדולה.
תיאור 2 כר'
17 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012543010205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?