חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר שמו אברהם : כולל חידושים על איזה מסכתות, עם איזה שאלות ותשובות בהלכות על ארבעה חלקי שלחן ערוך ... ואחריהם ספר קטן בשם והוכיח אברהם: כולל עשרים ושש מערכות מאמרי דרשה מוסרים ומעשיות ... ועוד צרפתי ... ספר ... בשם מעשה נסים ... מתורגם מערבי ת לעברית / אני ... אברהם ביתאן ...
כותרים נוספים והוכיח אברהם
מהדורה הוצ' ב עם הוספות - חלק א.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : א' ביתאן
שנה תשנ"ב
תיאור 1 כר' : פורטרט
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012425950205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?