חזרה לתוצאות החיפוש

כותר הערכות הורים לגבי צפייה בטלוויזיה בקרב ילדים בגיל שנתיים עד שמונה בפרוס עידן הכבלים : מוגש לטלוויזיה החינוכית הישראלית / חנה לוינסון, חוה תדהר.
כותרים נוספים הערכות הורים לגבי צפיה בטלויזיה בקרב ילדים בגיל שנתים עד שמונה בפרוס עדן הכבלים
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים תדהר, חוה
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשנ"ב 1992
הערות בראש השער: מכון גוטמן למחקר חברתי שמושי
הטלוויזיה החינוכית הישראלית.
ביבליוגרפיה: ע' 55-58.קטל
סדרה פרסום (מכון גוטמן למחקר חברתי שמושי)
H/1196/HL
תיאור II, 99 ע'
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012251410205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?