חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר ירושלים של כולנו ושל כל אחד : תכנית פעילויות בחינוך החברתי היסודי: דפי עבודה לתלמיד ומדריך למורה / [צוות הכותבים - שרה לנצמן ... ואחרים].
כותרים נוספים ירושלים של כלנו ושל כל אחד
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לנצמן, שרה
ישראל. משרד החינוך והתרבות. המחלקה לקידום יוזמות. החינוך החברתי ממלכתי יסודי
ישראל. משרד החינוך והתרבות. האגף לחינוך יסודי
מוציא לאור ירושלים : המרכז לפיתוח חומרי למידה בחינוך חברתי, יסודי
שנה התשנ"ג 1992
הערות בראש השער: משרד החינוך והתרבות, המינהל הפדגוגי, המזכירות הפדגדוגית, האגף לחינוך יסודי, המחלקה לקידום יוזמות ומשימות חינוכיות -- מכללת לוינסקי לחינוך.
תיאור 111 עמודים : איורים, מפה, פקסימילים
28 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012216370205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?