חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר שערי ירושלמי : פירוש ... על סדר זרעים עם הגהות על ב מס' דמאי ושביעית מרבינו ... הגר"א מווילנא ... הגהות וחדושים על איזה מסכתות משארי סדרים מהירושלמי ... הגהות וחדושים על איזה מסכתות מתלמוד בבלי והרי"ף / ... מכבוד ... ר' דובערוש אשכנזי ...
מקום קשור Monroe (N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אליהו בן שלמה זלמן (הגר"א), 1720-1797
מוציא לאור .MONROE, N.Y : י' בראך
שנה תשנ"ב
הערות בשער: ווארשא ופרט של תרכ"ו. דפוס צילום של הוצאה זו.
יצא עמו: מסכת בכורים מן תלמוד ירושלמי.
מסכתות דמאי ושביעית עם הפנים.
שפה עברית
מספר מערכת 990012209870205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?