חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר עטרת טוביה : כולל חידושים מקוריים על ספר משנה תורה לרבינו ... משה בן מימון
... תשובות להלכה ולמעשה
... קונטרס תקנות עגונות. ובראש הספר מאמר ... אוד מוצל מאש - יכיל רעיונות והגיונות ע"ד ... תורת ישראל ... / ממני טובי' יהודה טביומי (גוטנטג) בהרה"מ ... אלכסנדר צבי ...
מהדורה חלק א.
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ברוקלין
שנה תשנ"ב
הערות בשער: ווארשא, תרצ"א. דפוס צלום של הוצאה זו, כולל השער המקורי.
יצא עם ספרו: ארץ טובה. -- ברוקלין : תשנ"ב.
תיאור [4], 193 עמודים
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012040020205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?