חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר חכמת היד השלם : בו ... מבואר חכמת היד והליכות שרטוטין ... וגם פרשת ואתה תחזה מהזוהר ... עם תרגום עברי ופירוש ... של ... מוהר"ר אברהם אזולאי / אסף, ליקט, חיבר וערך מאיר בן יצחק בקאל.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : בקאל
שנה תשנ"ב
הערות עברית ויידיש.
בשער: ירושלים ופרט של תשכ"ו. דפוס צילום של הוצאה זו, פרט להוספות החדשות.
ע' קיא-קלג כוללים ספר דברי חכמים מאת משה בן אליהו גלינה, עם שער מיוחד, בצילום.
ע' [קלה]-קס כוללים: ספר חכמת היד מאת משה בן אליהו גלינה, עם שער מיוחד בצילום.
תיאור קס, [1] עמודים : איורים, פקסימילים
17 ס"מ.
שפה עברית
יידיש
מספר מדף/סרט/תיק 2696.1
מספר מערכת 990012038040205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?