חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר חכמת הפרצוף השלם : בו ... מבואר חכמת הכרת הפנים... בצירוף חכמת הפרצוף בלשון עברי טייטיש וגם שני דרושים ... על חכמת הפרצוף למהרח"ו ופרשת ואתה תחזה מהזוהר ... עם תרגום עברי ופירוש אור החמה למוהר"ר אברהם אזולאי / אסף, ליקט, חיבר וערך מאיר בן יצחק בקאל.
כותרים נוספים פיזיאגנאמיע
חכמת הפרצוף
מהדורה [א]-ב.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אזולאי, אברהם בן מרדכי, בערך 1570-‏1643
מוציא לאור ירושלים : בקאל
שנה תשנ"ב
הערות בשער: ירושלים תשכ"ז. דפוס צילום של הוצאה זו.
כולל קונטרס ביידיש: פיזיאגנאמיע מאת א. ליף.
ספירת העמודים האחרונה כוללת: ספר חכמת הפרצוף מאת אהרן ליב ביסקא, עם שער מיוחד, בצילום.
תיאור קעא, 24, [1], 30 עמודים : איורים
18 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 2598.3
מספר מערכת 990012037830205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?