חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר ארבעה ספרי חידושי בתרא על מסכת כתובות ...
כותרים נוספים ארבעה ספרי חדושי בתרא על מסכת כתבות
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אלטוסקי, חיים דב בן יהודה, 1927-2012
מוציא לאור ירושלים : ישיבת תורה אור
שנה ת'וש'יב'נ'י תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר התוכן: א. חידושי בתרא מהד' קמא הוצאה ג עם הוספות -- ב. חידושי בתרא מהד' תניינא הוצאה ב עם הוספות -- ג. חידושי בתרא על חידושי הג"ר משה מסלבודקה וחברון -- ד. חידושי בתרא על חידושי המסביר.
הערות ליקט חיים דב אלטוסקי.
בצילום ממקורות שונים.
לכל ספר שער מיוחד.
תיאור [3], קעד, רצח, רו, קעח ע'
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012020330205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?