חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר דרכי תשובה : להורות דרך סלולה ולהשיב כהלכה לשואל כענין ...
ונלוה אליו ספר שבלי הלקט - על ... הרא"ש ... ועוד כמה לקוטי מחדושי המחבר ... / כל אלה עשתה יד הרב ... יצחק יהודה ליב בהרב ... שמריהו ראבינאוויץ ... סדרתי והוספתי עליו מעט הערו ת וחדושים ... אברהם בהגאון ... ישראל איסר איסרלין ...
כותרים נוספים שבלי הלקט
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים איסרלין, אברהם
מוציא לאור ברוקלין : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשנ"ב
הערות דפוס צלום של הוצאת ניו יורק תרס"ט, בעמוד שונה.
בתוך: אוצר השאלות והתשובות חלק ב. -- ברוקלין : [חמו"ל], תשנ"ב
תיאור [36] עמודים
29 ס"מ.
מתוך אוצר השאלות ותשובות
שפה עברית
מספר מערכת 990012019150205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?