חזרה לתוצאות החיפוש

כותר הדפוס העברי מראשיתו עד שנת ה'תש"ח, 1948 : רשימת מקומות הדפוס, הספרים הראשונים וזמנם בלוויית צילום שערי הספרים וציונים ביבליוגראפיים / משה ב"ר אליעזר רוזנפלד.
כותרים נוספים Added t. p: Hebrew printing from its beginning until 1948 : a gazetteer of printing, the first books and their dates with photographed title-pages and bibliographical notes / by Rosenfeld Moshe.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : מ' רוזנפלד
שנה ו'נ'ט'ע'תים ע'ל' א'ד'מ'ת'ם' ו'ל'א' ינתשו עוד מעל אדמתם תשנ"ב
הערות נוספו שער ומבוא באנגלית.
תיאור [2], 530, [12] ע' : פקסימיל
38 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011995650205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?