חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר בית אבא : חדושים והערות בכמה סוגיות הש"ס וגם פלפולים ... בארבעה חלקי השלחן ערוך / אשר הניח אחריו ... מוה"ר אליהו יהודה הכהן ... בהרב ... אליעזר גוטווירטה ...
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ברוקלין נ.י. : אחים גאלדענבערג
שנה תשנ"א
הערות בשער: לבוב תרצ"ו. דפוס צילום של הוצאה זו.
יצא עם: מנחת מנחם / רגנשברג, דב מנחם. -- ברוקלין נ.י. : אחים גאלדענבערג, תשנ"א.
תיאור [4], 11, [1] עמודים, נב דפים
29 ס"מ.
מתוך ספר מנחת מנחם : ... שו"ת על ד חלקי שו"ע ובסוגית הש"ס... /
שפה עברית
מספר מערכת 990011990040205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?