חזרה לתוצאות החיפוש

כותר דיואן שמואל הנגיד : ... מתקן על פי כתבי יד ודפוסים ראשונים, עם מבוא, פרוש מקורות, שנויי נסח, רשימות, מפתחות, מלון וביבליוגרפיה / על ידי דב ירדן.
כותרים נוספים בן תהלים
בן משלי
בן קהלת
מהדורה כרך [א]-ג.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ירדן, דב, 1911-1986
מוציא לאור ירושלים : הברו יוניון קולג' פרס
שנה תשכ"ו-תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר התוכן:
כרך א. בן תהלים. תשכ"ו. מב, 485, [4] ע', פקס'.
כרך ב. בן משלי. תשמ"ג. [8], 478, [2] ע', פקס'.
כרך ג. בן קהלת. תשנ"ב. [5], 343, [3] ע'.
הערות נוספו שער וסקירה קצרה על שמואל הנגיד באנגלית.
ביבליוגרפיה.
שפה עברית
מספר מערכת 990011987800205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?