חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר גנזי ירושלים : תורתן של גאונים וקדמונים מתוך כתבי יד הגניזה שבמצרים ...
עם הערות, ביאורים ומקורות ומבואות / מאת רבי שלמה אהרן ורטהימר.
מהדורה מהד' חדשה עם הוספות מכתבי-יד, מילואים ותיקונים / מאת אברהם יוסף בהר"ר משה ורטהימר.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ורטהימר, שלמה אהרן בן יעקב, 1866-1935
מוציא לאור ירושלים : כתב-יד וספר
שנה תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר כרך א. מאה תשובות הגאונים ... ספרי רס"ג ...
הערות קודם שער מקוצר.
כרך ב: פרקי רבינו הקדוש ((מעשה תורה)).- שערי מוסר השכל לרב האי גאון.- משלי הקדמונים.- ספר הציווי להרמב"ם.- לקוטים מפירוש רש"י לספר איוב.- פירושי אגדות התלמוד להרשב"א.- ארבעה קנינים להריטב"א.- לקוטים מספר ארון העדות.- פירוש הקדיש.- טעם התקופות.- אזהרות שמירת הבריאות [מיוחס לרמב"ן].- אגרת רבינו יהונתן מלוניל להרמב"ם.- אגרת רבינו משה ב"ר מיימון.- מגילת מצרים : (תולדות היהודים בארץ מצרים בימי ר' שמואל הנגיד ור' משה ב"ר מימון).- שתי אגרות מגלות ירושלים.- אגרות בקשת פדיון שבויים (מעיר קרואן).- אגרות חכמי צור.- קורות היהודים בנרבונה.- פיוטים מהפייטן... ייני, מר' אליעזר הקליר, מר' יהודה הלוי, מר' אברהם אבן עזרא, מר"ש ן' גבירול, מר' יצחק אבן גיאת, מר"י ב"ר שמרי' הרופא. תש"ס. [15], ט, שצז, [1] ע'. [בהמתנה להפקדת חובה]
תיאור 1 כר' (כרך א) : פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011924420205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?