חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר אמרי שפר על התורה / מאת ... מרן שלמה קלוגר.
מהדורה מהד' חדשה עם הרבה תיקונים והשלמות. -- חלק א-ב.
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור .BROOKLYN N.Y : י"י איליאוויטש
שנה תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א. בראשית, שמות ויקרא.
חלק ב. במדבר, דברים. -- תולדות שלמה / מאת יהודה אהרן בן אברהם בנימין קלוגר -- לשון צדיק : מודעא לבית ישראל מאת / שלמה קלוגר, עם שערים מיוחדים.
הערות יצא עמו: תולדות שלמה / קלוגר, יהודה אהרן בן אברהם בנימין. -- לשון צדיק
מודעא לבית ישראל / קלוגר, שלמה.
תיאור 2 כר'
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011904700205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?