חזרה לתוצאות החיפוש

כותר שלחן ערוך אורח חיים / ... מרן יוסף קארו ... [עם] הגהות וחדושי דינים מאת ... משה איסרלש ... באר הגולה מהרב ... משה רבקש ... באר היטב מהרב ... יהודה אשכנזי ... טעם מגדים ... מהרב ... אליעזר דון יחייא ... לקוטי מגדים... סדר והנהגות הנשאל עם השואל באיסור והיתר וכללים בשו"ע ופוסקים ... בדי השלחן ... מלוקט ומסודר ע"י ... בן ציון דון-יחייא ...
כותרים נוספים טעם מגדים
לקוטי מגדים
בדי השלחן
שלחן ערוך. תשנ"א
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים דון יחיא, אליעזר בן שבתי, 1838-1926
מוציא לאור ברוקלין, נ.י : העתיקות
שנה תשנ"א-תשס"ח
הערת תוכן ותקציר א. עד הלכות ק"ש (סימן נח).
ב. מהלכות ק"ש (סימן נח) עד הלכות קרה"ת (סי' קלה).
הערות בשער: לוצין תרצ"ד. דפוס צילום של הוצאה זו.
על הכריכה: טעם מגדים על ש"ע א"ח.
תיאור 2 כר' (חלק א-ב)
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011818660205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?