חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר אמרי חנן / שחברתי ... חנן בן ה"ר נסים הלוי ...
מקום קשור Rekhasim (Israel)-place of publication
מוציא לאור רכסים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשמ"ו-תשס"א
הערת תוכן ותקציר התוכן:
כרך [א]. חלק א. כולל חידושים וביאורים, דרושים על התורה ובמדרשי חז"ל ואגדה -- חלק ב. קונטרס האמונה: כולל מאמרים ונושאים בעניני אמונה ותשובה -- חלק ג. והוא כולל שו"ת ובירורי הלכות בענינים אקטואליים על או"ח יו"ד אהע"ז.
כרך [בI]. בראשית, שמות.
כרך [בII]. ויקרא במדבר דברים.
בכרך [א]. ע' [שיא]-שמד כוללים את ספרו: קונטרס קדושת הספרים
הערות בשערי כרך [ב] בטעות: שנת ויוסיפו ל'ך' ש'נ'ו'ת' חיים.
תיאור 5 כר' ב-3
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011638280205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?