חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר מאור התורה : חידושי אגדה ומוסר על סדר פרשיות התורה / אשר השאיר אחריו... מוהר"ר מאיר חיים אונגר ... ספר להורות נתן
חידושי וביאורי הלכה על סדר פרשיות התורה, מיוסדים על דברי ... הראשונים והאחרונים ... / נתן באאמו"ר ... עמרם געשטעטנער . .
מהדורה [א-ג].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : דפוס התחיה
שנה תשכ"ב-תשנ"ה
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[א]. בראשית. תשכ"ב. י, לקה, [1] ע'.
[ב]. שמות. תשל"ו. ר ע'.
[ג]. ספר ויקרא. תשנ"ה. [4], רצב ע'.
תיאור 3 כר'
28 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011564090205171
קישורים לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן
לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן
לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן
לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן
לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן
לחלק א באתר היברו בוקס הקש כאן [חינם]

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?