חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר נפלאות מתורתך : ... ובו נרמזים רוב דברי רש"י וחז"ל בפסוקי התורה בדרך הגימטריה ... ועוד ישובים וביאורים ... בשיטה מיוחדת ... / כל זה נתחבר ... ע"י ... שושן חדאד ...
מקום קשור Tsefat (Israel)-place of publication
מוציא לאור צפת : יתד התשובה
שנה תשנ"א-ג'ל' ע'י'ני א'ב'י'ט'ה' נ'פ'ל'א'ו'ת' לפ"ג תשס"ב
הערת תוכן ותקציר [א]. על חומש בראשית. [19], שנב ע'.
[ב]. על חומש שמות. א. פרשיות שמות, וארא, בא, בשלח. תשס"ב. [7], 420 ע'.
הערות עם כרך א יצא: קונטרס לקח טוב/חדאד, מנחם
תיאור 2 כר' ([א-ב]) : פקסימיל
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011524980205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?