חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר קובץ שו"ת תבונות ארי : בירורי הלכה וסיכומי פסקי-דין ... בהלכות חושן משפט ואבן העזר שניתנו ע"י רבני בית מדרשנו / בעריכת הרב משה אורי אייזנשטיין.
כותרים נוספים קבץ שאלות ותשובות תבונות ארי
תבונות ארי
שאלות ותשובות תבונות ארי
שו"ת תבונות ארי
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אייזנשטיין, משה אורי
מוציא לאור ירושלים : בית אלחנן דב
שנה תש"ן-תשע"א
הערות בשער חלק ד: יוצא לאור ע"י בית אלחנן דוב - בית מדרש אברכים מצויינים, תבונות אריה - בית הוראה לדיני ממונות.
בעותק 1 של חלק ד: חתימת משה אורי איזנשטין.
תיאור 4 כרכים ([א]-ד)
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011503360205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?