חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר חידושי רבי עקיבא איגר על מסכת כתובות : כולל ליקוט מכל ספרי רבינו הגרעק"א בתשובותיו, חידושיו והגהותיו וכן ממה שהובא בשמו בספרי האחרונים ומסודר ... על סדר המסכתא ... גם נוספו הרבה תשובות וחידושים מכת"י ...
כותרים נוספים קונטרס הוספות לספר חדושי רבי עקיבא איגר על מסכת כתבות
ספר חדושי רבי עקיבא איגר על מסכת כתבות
חדושי רבי עקיבא איגר על מסכת כתבות
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תש"ן-תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר תוכן חלקי: [ג]. קונטרס הוספות לספר חידושי רבי עקיבא איגר על מסכת כתובות. סו ע'.
תיאור 3 כרכים ([א-ג], [5], תקנה, [1], סו עמודים)
31 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011337890205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?