חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

סדרת ”טבע לילדים” כוללת נושאים בטבע המתאימים לגיל הרך. כל נושא יכלול חוברת לתלמיד, חוברת הדרכה ומידע למורה/להורה ומערכת משחקים להעשרה. מטרת הסדרה לקרב את הילד לעולם הטבע, לחדד את חושיו ע”י תצפיות. לגרום לפיתוח החשיבה ע"י עריכת ניסויים ולעודד את הרצון לחקור ולהבין את הסביבה. כל חוברת מותאמת לעבודה בכתה ולפעילות עצמית בבית.

כותר טבע לילדים : חוברת עבודה לילד / צוות המחברים - דובי הלוי [ואחרים].
כותרים נוספים הנחליאלי
הדרור
טואי המשי
מחזוריות בטבע
התור המצוי
מהדורה [1-4].
מקום קשור Haifa (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הלוי, דב, 1913-1993
מוציא לאור חיפה : אח
שנה תשמ"ח 1987-תשמ"ט 1990
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[1]: הנחליאלי. תשמ"ח 1987. 32 ע'.
[2]: הדרור. תשמ"ח 1988. 46 ע'.
[3]: התור המצוי. תשמ"ט 1989. 53 ע'.
[4]: טואי המשי. תשמ"ט 1990. 40 ע'.
הערות שער-מעטפת
בראש שער כרך [4]: מחזוריות בטבע.
תיאור 3 כר' : איורים (רובם צבעוניים)
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011242160205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?