חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר ספר אפריון חתנים / ... נערך וסודר על ידי משה הלוי פרקש.
כותרים נוספים פניני סופרים
אמרי סופר
מהדורה [א], חלק א-ב - ב, חלק א-ב.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פרקש, משה בן עקיבא
מוציא לאור ירושלים : מכון לחקר כתבי יד ע"ש מרן החתם סופר
שנה תש"נ-תשנ"ג
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[א], חלק א: קונטרס פניני סופרים - לקט אמרות ... בעניני שידוכין וקידושין/ממרן החתם סופר -- חלק ב: שאלות ותשובות וחידושי סוגיות אמרי סופר - בעניני קידושין, נישואין, כתובה והמסתעף/מהג"ר יוחנן סופר. קכט, [3] ע'.
ב, חלק א: קונטרס פניני סופרים - לקט אמרות ... בעניני שידוכין וקידושין/ממרן החתם סופר -- חלק ב: שאלות ותשובות וחידושי סוגיות אמרי סופר - בעניני קידושין, נישואין, חופה והמסתעף/מהג"ר יוחנן סופר. קנ, [2] ע'.
הערות לכל חלק נוסף שער מיוחד.
תיאור 2 כרכים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011199350205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?