חזרה לתוצאות החיפוש

מהו היקום? מהו הטבע? האם קיימות תשובות אמת חד-משמעויות לשאלות אלו? היש הסברים הגיוניים ואובייקטיביים לתופעות המתחוללות סביבנו? ואולי היקום כולו אינו אלא משהו שאנו מתארים לעצמנו כיקום, על סמך הידע העומד לרשותנו. עם שאלות אלה ורבות אחרות מתמודד ג'ימס ברק בספר מרתק זה. תמונות מרהיבות עין מלוות ניתוח ייחודי ומבריק של תהליכי שינוי קריטיים, למשל: תגליות המאה ה-11, המהפכה התעשייתית, ראשית השימוש בסטטיסטיקה ועוד... עד לניסויים הגרעיניים של המאה העשרים: תמורות בידע ובתפיסה האנושית, שהביאו לשינוי הקיום.

כותר היום בו השתנה היקום / ג'יימס ברק
מאנגלית - עמוס כרמל.
כותרים נוספים Day the Universe Changed. Hebrew
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כרמל, עמוס, 1940-2011
מוציא לאור תל אביב : ספרית מעריב
שנה תשמ"ט 1988
הערות כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 352 ע' : איורים (חלקם צבעוניים), מפות, פקסימילים (חלקם צבוניים)
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011030100205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?