חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר קצות החושן : [עם פנים ה"שלחן ערוך"] : חידושים וביאורים בכל סדר נזיקין שבתלמוד על-פי סידורו בשולחן ערוך חושן משפט / אשר איזן וחיקר ... רבי אריה ליב הכהן הלר ...
תוקן ... וסודר מחדש בתוספת עין לנתיבות : [ציונים לדברי ה'נתיבות' ... על-ידי הר ב מנחם מענדיל גערליץ]
... סביב לו פיתוחי חותם : הערות מקורות וציונים ולקט מדברי גאוני הדורות [מאת הרב יחיאל דזימיטרובסקי].
כותרים נוספים קצות החשן השלם
פתילי חשן
ספר קצות החשן
קצות החשן
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גרליץ, מנחם מנדל בן דוד צבי
מוציא לאור ירושלים : מכון תורני-ספרותי אורייתא
שנה תשמ"ח-תשנ"ח 1998
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א. סימן א-עד.
חלק ב. סימן עה-קלב וכן קונטרס משובב נתיבות.
חלק ג. סימן קלג-רנח וכן ליקוטי תשובות מרבנו המחבר וגדולי ישראל אליו, ואף קונטרס הספיקות השלם / חברו יהודה כהנא. תשנ"ח 1998.
חלק ד. סימן רנט-תכז וכן משובב החדש, בגדי שרד / מאת שלמה ראובן רבינוביץ. וכן ליקוטי תשובות מרבנו המחבר וגדולי ישראל אליו, ופתילי חושן. תשנ"ח 1998.
בשער הראשון: קצות החושן השלם.
הערות שני שערים.
תיאור 4 כרכים (חלק א-ד) : פקסימילים
32 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011029870205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?