חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר שונה הלכות : ... כולל כל הדינים המבוארים בש"ע או"ח ובמשנה ברורה וביאור הלכה ושער הציון. והמבוארים בחזון איש או"ח ... ושעורי המצות ע"פ הוראת החזו"א ... ומצוין בכל דין מקור מקומו ... / נערך ונתחבר ... ע"י שי"ח בהגרי"י קניבסקי וע"י אלעזר צדוק בהג"ר יצחק יונה טורצין.
מהדורה חלק א-ג.
מקום קשור Bene Brak (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים טורצ'ין, אלעזר צדוק בן יצחק יונה
מוציא לאור בני ברק : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשכ"ח-תשנ"ז
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א: מתחלת שו"ע או"ח עד הלכות שבת. נ'כ'ב'ד'ו'ת' מ'ד'ב'ר'[תשכ"ח]. שמד ע'.
חלק ב: הלכות שבת עירובין וראש חדש. נ'כ'ב'ד'ו'ת' מ'ד'ב'ר' ב'ה'=תשל"ה. תח ע'.
חלק ג: מהלכות פסח עד סוף שו"ע או"ח (עם מפתח על כל הספר). ו'כ'ב'ד'ו'ת'מ'ד'ו'ב'ר'=תש"מ.
העותקים הנוספים הינם ממהדורות מאוחרות.
תיאור 3 כר'.
שפה עברית
מספר מערכת 990011019280205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?