חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר נתיבי הלכה : ... ועליו החיבור ברכת עמנואל : כולל מקורות ההלכה ובירורי דינים, הערות והארות בדברי הפוסקים ראשונים ואחרונים ... / חברתיו וערכתיו ... יואל מלכא.
כותרים נוספים ברכת עמנואל
מקום קשור Immanu'el (West Bank)-place of publication
מוציא לאור עמנואל : י. מלכא
שנה תשמ"ט-תשנ"ד
הערת תוכן ותקציר [א]. על הלכות תפילת מנחה וערבית וק"ש שעל המטה ... ונלוה אליו ... קונטרס שיעורים בסוגיות בפרק כיצד מברכין. [15], קמז, [4] ע'.
[ב]. על הלכות ברכת השבח והודאה, מיוסד על פסקי משנה-ברורה, חזון-איש, בן-איש-חי, כף-החיים, ילקוט יוסף ... תשנ"ד. 13, תכח, [15] ע'.
תיאור 2 כר' ([א-ב]) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990011008260205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?