חזרה לתוצאות החיפוש
כותר יזכר.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים למדן, יצחק, 1899-1954
ישראל. משרד הביטחון. מחלקת השיקום
ישראל. משרד הביטחון. היחידה להנצחת החייל
מוציא לאור תל-אביב : משרד הבטחון
שנה תשט"ז 1955-תשס"א 2001
סוגה Personal memorial
הערת תוכן ותקציר [א]. פרשיות חייהם ומותם של הנופלים במלחמת-הקוממיות בישראל. העורך: יצחק למדן. תשט"ז.
(ב): פרשיות חייהם ומותם של הנופלים במערכות צה"ל לאחר מלחמת-הקוממיות, במערכת "קדש" ועד פרוץ מלחמת ששת הימים. העורך: ראובן אבינעם. תשכ"ט.
ג. פרשיות חייהם ומותם של הנופלים במערכות צה"ל מראשיתה של מלחמת ששת הימים ועד יום-הזכרון הכללי תשכ"ט. העורך: ראובן אבינעם. תשל"ב.
ד, כרך א-ב. פרשיות חייהם ומותם של הנופלים במערכות צה"ל מיום הזכרון הכללי תשכ"ט ועד פרוץ מלחמת יום הכיפורים. העורך: ראובן אבינעם. תשל"ז 1977.
[ז], כרך א-ב. פרשיות חייהם ומותם של הנופלים במערכות צה"ל : מיום ה באייר תשל"ט - 2.5.1979 ועד ליום ט"ז בסיוון תשמ"ה 5.6.1985 / ראש המערכת וההפקה - רמה פלינט-גור, ריכוז המערכת, איסוף המידע הביוגרפי והבאה לדפוס - חנה פינטו.
[ח]. פרשיות חייהם ומותם של חללי צה"ל שנפלו מיום י"ז בסיוון תשמ"ה (6.6.1985) עד יום ה' באייר תשנ"ג (26.4.1993) / ראש המערכת וההפקה - רמה פלינט-גור, ריכוז המערכת ואיסוף המידע הביוגרפי - מיכל ארזי.
[ט]. פרשיות חייהם ומותם של חללי צה"ל שנפלו מיום ו באייר תשנ"ג (27.4.1993) עד יום ה' באייר תשנ"ז (12.5.1997) / ריכוז המערכת ואיסוף המידע - מיכל ארזי.
הערות כרך ב-ד,ז: יצאו בהוצאת משרד הבטחון - אגף השיקום - המחלקה להנצחת החייל.
315-1 (V.4,I-II)
תיאור 7 כר' ב-9 ([א]-ג, ד, כרך א-ב, [ז], כרך א-ב, [ח-ט]
28 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9650511156 (v.9)
מספר מערכת 990010968210205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?