חזרה לתוצאות החיפוש

"ההערות המקובצות בספר זה שודרו בטלוויזיה כשיחות שבועיות של 12-15 דקות, מיום שישי ליום שישי, במחזור השנתי של קריאת התורה משבת בראשית תשמו עד שמחת-תורה תשמז. לסדרה זו לא הייתה תוכנית קבועה מראש, לא מבחינת תוכן הדברים ולא מבחינת שיטת הצגתם. השידורים ניתנו בצורת שיחות חופשיות, ברובן אף ללא הכנה בכתב. כל שיחה מתייחסת לפרט מסוים בפרשת-השבוע, לפעמים לפסוק אחד או אף למילה אחת בלבד, אם פרט זה עורר את המשדר להסב את תשומת לבם של המאזינים/צופים למשמעות הדבר הנדון או לאסוציאציה בינו ובין דברים אחרים, מהם ענייני-דיומא." -- מהכריכה האחורית

כותר הערות לפרשיות השבוע / ישעיהו ליבוביץ.
כותרים נוספים Added title: Notes to the weekly Tora reading
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : אקדמון
שנה תשמ"ח 1988
הערות בשער: "מהדורת כתר".
תיאור 142 ע'
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010827370205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?