חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר משנה ברורה : והוא פירוש ... על שו"ע אורח חיים אשר חיבר ... מו"ה יוסף קארו, עם חידושי דינים שהשמיט ... מו"ה משה איסרליש עם ... באר הגולה ... באר היטב ... שערי תשובה ... / כל אלה חברתי ... ישראל מאיר בר' אריה זאב הכהן ...
עם קיצור דינים והלכות מספר "כף החיים".
כותרים נוספים משנה ברורה. תשמ"ט. בני ברק
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים סופר, יעקב חיים בן יצחק ברוך אליהו, 1870-1939
מוציא לאור בני ברק : ע' רוח
שנה תשמ"ט-תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[א]: סימן א-קכז.
[ב]: סימן קכח-רמא.
[ג]: סימן רמב-שדמ.
[ד]: סימן שמה-תכח.
[ה]: סימן תכט-תקכט.
[ו]: סימן תקל-תרצז.
המלקט: עמרם רוח.
הערות דפוס צילום עם הוספות חדשות בתחתית הדפים.
תיאור 6 כרכים ([א-ו]) : פקסימיל
28 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010824530205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?