חזרה לתוצאות החיפוש

כותר שו"ת תשובות והנהגות : כולל תשובות בד' חלקי ש"ע למעשה היאך לנהוג ... / מאת הרב משה שטרנבוך ...
כותרים נוספים שאלות ותשובות תשובות והנהגות
תשובות והנהגות
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : נתיבות התורה והחסד
שנה תשמ"ו-תשס"ב
הערות כרכים ג-ד גובהם 25 ס"מ.
בכרך ד נוספו: קונטרס בעניני אנינות קבורה ותיקונים לנשמת הנפטר, קריאה לעם ה' לחזור בתשובה, האמונה בביאת המשיח וחובת בן תורה בתקופה זו, קונטרס מאה ושבעים מנהגי הגר"ח מבריסק עם הערות.
כרך ה. [בהמתנה להפקדת חובה]
כרך ו. [בהמתנה להפקדת חובה]
תיאור 4 כר' ([א]-ד)
31 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010813270205171
קישורים לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?