חזרה לתוצאות החיפוש

כותר מורי האמה / ... הרב ישראל שורין.
מקום קשור New York (N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ניו-יארק - אפרת : תורה ומסורה
שנה 1979-תשנ"ה
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק ב. תולדות חייהם והליכותיהם של ל"ו גדולי ומנהיגי ישראל שפעלו והשפיעו בארצות הברית. -- ניו יורק : תורה ומסורה, 1979. 192 ע'.
חלק ג, א. (המשך מחלק ב, תולדות חייהם והליכותיהם של גדולי ... ישראל ... בארצות הברית -- ב. תולדות ... דמויות ... שנהרגו ... או שנפטרו בשנות מלחמת העולם השניה ואחריה. -- אפרת : י. שורין, תשמ"ה 1984. [4], ג, 214, [4] ע'.
ספר ד. תולדות חייהם והליכותיהם של גדולי ישראל ... -- אפרת : י. שורין, [1992]. [4], ב, 210, [1] ע'.
ספר ה. -- אפרת : י. שורין, [תשנ"ה]. [6], 201, [1] ע'.
ספר ו. -- אפרת : י. שורין, תשנ"ה. [6], ג, 307, [1] ע'.
תיאור 5 כר' (ספר ב-ו) : פורטרטים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010810500205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?