חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר יד כהן / כל זה חברתי ... הק' יצחק דוד הכהן פריעדמאן.
כותרים נוספים אגרא דבי הלולי
מהדורה [א], חלק א-ב - [ב].
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ברוקלין נ.י : י' ד' פריעדמאן
שנה תשמ"ח-תשנ"ג
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[א], חלק א. פירושים על התורה - על ספר בראשית שמות ועל ספר ויקרא. קצא, [1] ע'.
[א], חלק ב: חידושים בהלכות וסוגיות - ובו י"ד סימנים ועוד חידושים עד סימן ל"ז וקונטרס ביו"ד הל' תערובות והל' רבית והל' נדה והל' מקואות. קנד, [6] ע'.
[ב]. המשך לחלק א - פירושים על התורה - על ספר במדבר וקונטרס אגרא דבי הלולי. קיא, [1], סח ע' -- המשך לחלק ב - חידושים בהלכות וסוגיות וקונטרס יד כהן. [קנא]-רלד,פ, [4] ע'.
תיאור 3 כר ב-2
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010631170205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?