חזרה לתוצאות החיפוש

"שירתו של אברהם סוצקבר. חתן פרס ישראל, התפתחה בשלושה מעגלים, שיש בהם נקודות-מגע המומחשות על דרך הוואריאציה. כבר בראשון, הצמוד לתקופה של "יונג-ווילנע" (ווילנה הצעירה), אפשר לעמוד על חתירתו וגם על יכולתו לצקת את חוויותיו בדפוסים מודרניים. מאסופת-ביכורים זו ניכר שלפנינו ממשיך ומחדש כאחד; במעגל השני, המכיל מחזורים גדולים של שירים ופואמות, מצטיירת על ידיעה רחבה "הפלאנטה האחרת", המאכלסת את הרוצחים וקורבנותיהם. חולשתם הטבעית של האחרונים אינה מפתיעה. לעומת זאת מפליאה בגבורתם הנפשית, כשהם נלחמים על צלמם האנושי ומוכנים לא אחת להסתכן על קב אחד של יופי; בשלישי נתפסים נופי הארץ וכן הנופים שנזדמנו לו בסיוריו מחוץ לארצו. אך גם לתוכם מחלחלים סיוטיו של התופת הנאצי." -- מהכריכה האחורית.

כותר עיונים בשירת אברהם סוצקבר / ב. י. מיכלי.
כותרים נוספים On verso title page: Poetry of Abraham Sutzkever
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מוציא לאור ת"א=תל-אביב : ספרית פועלים
שנה תשמ"ז 1986
הערות כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 107 ע'
18 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010551350205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?