חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר משנה ברורה : והוא פירוש ... על שו"ע אורח חיים הלכות שבת אשר חיבר ... מו"ה יוסף קארו, עם חידושי דינים שהשמיט ... והמציאם ... מו"ה משה איסרליש, עם נושאי כליהם ... באר הגולה ... באר היטב ... שערי תשובה... עוד צרפתי ... ביאור הלכה / ישראל מאיר בר' אריה זאב הכהן ... ועתה נתוסף ... קיצור חזון איש : הוא ליקוט מכל ספרי חזון איש ובפרט מספר או"ח ...
כותרים נוספים משנה ברורה. תשמ"ו. בני-ברק
מהדורה [א-ג, ו].
מקום קשור Bene Brak (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קרליץ, אברהם ישעיהו, 1878-1953
מוציא לאור בני ברק : מ"ד סלובס
שנה תשמ"ו-תשנ"ג
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א. מסימן א-קכז. תשנ"א.
חלק ב. מסימן קכח-רמא. תשנ"ג.
חלק ג. מסימן רמב-שמד. תשמ"ו.
חלק ו. מסימן תקלא-תרצז. תשנ"ד.
הערות דפוס צילום.
תיאור 4 כר'
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010523750205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?