חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר סדר יעקב : על מסכת עבודה זרה ועניניה / מלוקט מדברי הראשונים והאחרונים, וממה שהוסיף המלקט מדיליה ... [יעקב ירוחם וורעשנער].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשמ"ח-תשנ"ו
הערת תוכן ותקציר כרך [א]. חלק א. על סדר הדפים. -- חלק ב. ק"נ ערכים על סדר א"ב בעניני ע"ז ונכרי. -- חלק ג. תיקוני הגירסא בתוספתא, רמב"ם, טוש"ע הל' ע"ז, ועריכת המתרגם מחדש, ובסופו מפתח מפורט. תשמ"ח. 32, תנו ע'.
כרך ב. על סדר הדף, פרק חמישי תיקוני הגירסא בתוספתא, רמב"ם, טושו"ע, הל' ע"ז, ק"נ ערכים על סדר א"ב בעניני ע"ז ונכרי, עם הוספות קונטרס "כנר למאור" א-הנשמה כנר למאור, ב-על משניות ע"ז. מפתח, מתרגם על פרק ה'. תשנ"ו. [4], 11, שצג ע'.
תיאור 2 כרכים (כרך [א]-ב)
32 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010487570205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?