חזרה לתוצאות החיפוש

כותר סגנונות הוראה וזיקתם ללמידה פעלתנית : דו"ח מחקר מבוסס על המאמר "סגנונות הוראה, יזמת מורה ותלמיד והערכת יעילות ההוראה" / מאת יוחנן אשל, צילה ויינריב וחנה שחר ...
כותרים נוספים סגנונות הוראה וזקתם ללמידה פעלתנית
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים וינריב, צלה
ישראל. משרד החינוך והתרבות. היחידה ללמידה פעילה
מוציא לאור ירושלים : מחלקת הפרסומים - משרד החינוך והתרבות
שנה תשמ"ז
הערות בראש השער: משרד החינוך ותרבות-המזכירות הפדגוגית-הועדה לחינוך יסודי-היחידה ללמידה פעילה, אוניברסיטת חיפה-בית ספר לחינוך-פרויקט אלטרנטיבות בהוראה.
תיאור [1], 25 ע'
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010452150205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?