חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר אמרי יהושע / אשר חנני יהושע דומב ...
מקום קשור Bene Brak (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים דומב, צבי בן יהושע, 1924-1996
מוציא לאור בני ברק : י' דומב
שנה תשמ"ה-תשנ"ח
הערת תוכן ותקציר [א]. עשרה הרוגי מלכות -- ועקרון תעקר זו קסרי -- יהודה וגליל -- הארות וביאורים בהגדה של פסח -- קונטרס החשבונות. תשמ"ה. רסט, [3] ע'.
חלק ב. בעניני מדות ומשקלות ונלוה בסופו קונטרס חידושי תורה מבני ... הרב ישראל. תשמ"ז. קפו, [3], יד ע'.
חלק ג. בעניני חנוכה ובית המקדש. תשנ"ד. רמו ע'.
חלק ד. יחולק לחמשה חלקים: חלק א. דרשות מבעל האמרי צבי / צדוק צבי דומב -- ב. עניני מקואות -- ג. עניני בתי כנסת / צבי דומב, יהושע דומב -- ד. מדות אורך הקדמונים -- ה. הר הבית. תשנ"ח. 16, כו, עה, עח, קב, עז ע'.
הערות חלק א עותקים 2-3 בצילום.
תיאור 4 כר' (חלק [א]-ד) : פקסימילים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010422950205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?