חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ילקוט כתרי אותיות : ובו ארבעה ספרים ... וכן "ציורים ותמונות" של כתבים מעדות שונות ... / חובר ונערך ע"י רפאל אלקריף, פנחס טולידאנו.
כותרים נוספים קונטרס החדושים
צורת האותיות
קונטרס הישובים
קונטרס ההדורים
מהדורה [א]-ב.
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים טולדנו, פינחס בן רפאל
מוציא לאור בני ברק : מכון "אוצרות חיים" שע"י כולל "נתיבות חיים"
שנה תשמ"ז-תשנ"ח
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א. מבוא מקיף בענייני צורת האותיות, א. קונטרס החידושים -- ב. קונטרס צורת האותיות -- ג. קונטרס היישובים-- ד. קונטרס ההידורים, ונלוו אליהם ב"נספחים" ספר הזכרונות למהר"ש אבוהב וקובץ שות"ים ... בענייני סת"ם,
חלק ב. מבוא -- קונטרס החידושים -- הלכות צורת האותיות -- נספחים, וציורים ותמונות מכת"י עתיקים / רפאל אלקריף, ברוך כחלון.
הערות לכל ספר שער חלקי מיוחד.
חלק מהחומר נכתב ע"י מחברים אחרים.
תיאור 2 כר' : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990010403730205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?