חזרה לתוצאות החיפוש

"דאס בוך נעמט ארום פארשוכגען, אנאליזן, עסייען און מאמרים. אפהאנדלונגען, מעמוארן און רעמיניסצעכצן - פארטרעטן פון יידיש-שרייבערס אין די לעצטע דורות, זייערע געשטאלט ן, פראבלעמען און אופטוען : קריטיק און פובליציסטיק, שפראך און פאלקלאר. אויטא-ביאגראפיע - א מין דין וחשבון אן אינטעלעקטואלן לעבנס-באנעם פון א יחיד אין שאפערישן ספעקטרום פון א רבים." -- מהכריכה האחורית

כותר אין און ארום יידישווארג / דב סדן.
כותרים נוספים Transliterated title: In un arum Yidishṿarg
מהדורה באנד 1.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל-אביב : עם עובד
שנה (תשמ"ה 1984)
הערות "ביזמת הועד הציבורי להוצאת כתבי דב סדן"
תיאור 376 ע'
22 ס"מ.
שפה יידיש
מספר מערכת 990010110210205171
קישורים For online version, click here

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?