חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר לחמי השלחן : על ש"ע או"ח הלכות שבת / נלקט נסדר ונחבר... ע"י משה יודא אליעזר שלמה שנעעבאלג...
כותרים נוספים זכרון משה יהודה
פסקי שבת
מהדורה [חלק א-ג].
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ארנריך, משה יהודה ליב
מוציא לאור ברוקלין, נ.י. : M. SCHNEEBALG
שנה תשמ"ד 1984-1996
הערת תוכן ותקציר התוכן:
כרך [א]. דיני מוקצה ובנין וסתירה, סימנים ש"ח-שי"ד : ובו לחם משנה ... לחם דוד... עמודים שסא ואילך כוללים: קונטרס זכרון משה יהודא מאת הרב משה יודא עהרענרייך, עם שער מיוחד.
כרך [ב]. סימנים שט"ו-שי"ח : חלק א- פתחי שבת, בירורי הלכות במקורן ושורשן עד פסקי הלכה למעשה. חלק ב- ביאורים, הערות ופירושים בדברי הט"ז ומג"א.
כרך [ג]. דיני בורר וסחיטה, סימנים שי"ט-ש"כ, ובו לחם משנה ... לחם דוד ... לחם אברהם ... עמ' רמט-שכו כוללים: ספר פסקי שבת, עם שער מיוחד.
תיאור 3 כר'
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990009775240205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?