חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר נתיבות יהושע : ביאורי סוגיות במסכתות בבא קמא, בבא מציעא ובבא בתרא, ובסופו קונטרס "מועדים וזמנים" : בעניני אורח חיים והמועדים / ...יהושע יגל...
מהדורה [א]-ב.
מקום קשור Pardes Hanna-Karkur (Israel)-place of publication
מוציא לאור פרדס חנה : מדרשית נעם
שנה תשמ"ד-תשנ"ו
הערות בחלק [א]: יח הע' האחרונים כוללים: קונטרס נזקי שכנים/מאת מרדכי יגל
בחלק ב: ע' תנא-תנו כוללים קונטרס בענין הנאת ממון והנאה שלא כדרך הנאתו באיסורי הנאה.
בחלק ב: ביאורי סוגיות גם במסכתות גיטין וקידושין.
תיאור 2 כר'
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990009727440205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?