חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר נביאים וכתובים... לתלמוד תורה : עם פירוש רש"י, מצודת דוד, מצודת ציון / מנוקד ומוגה... בידי ר' דוד מנדיל הרדוף...
כותרים נוספים תנ"ך. נ"ך. תשמ"ב.
מקום קשור Ontario-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הרדוף, דוד מנדל
מוציא לאור אונטריו : הרדוף
שנה 1982-1992
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[1]: ספר יהושע. [6], פו ע'
[3]: ספר שמואל א. רה, [1] ע'.
[4]: ספר שמואל ב. [4], קצט, [1] ע'
[5]. מלכים א. [4], רט, [2] ע', איורים.
הערות המיחד הוצאה זו: "המצודות" ניתנות בניקוד, ראשי תבות פענחו, ניתן הסבר למלים ובטויים קשים ב"מצודות" וכן בפרוש רש"י, "מצודת דוד" מקדימה את "מצודת ציון", "מצודת ציון" נדפסה באותיות מרבעות ולא באותיות רש"י
תיאור 4 כר' ([3,1-5])
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990009045760205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?