חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר חדושי הגרמ"ז / שרידים מחדושי... רבי מנחם זעמבא... נלקטו מספרי שו"ת וחידושים מאספים קובצים וירחונים שונים, נלקט ונערך בתוספת מראי מקומות והערות... על ידי דוד אברהם בלאאמו"ר... משה מנדלבום.
מהדורה חלק [א]-ב.
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים מנדלבוים, דוד אברהם
מוציא לאור בני ברק : קרן משפחת מ' בורנשטיין
שנה תש"ם-תשנ"ט
הערת תוכן ותקציר תוכן חלקי:
חלק ב. הכולל את ... אוצר הספרא - אוצר הספרי.
הערות בחלק [א]: ע' [קלט]-רג כוללים קונטרס הערות מאת מאיר מנדלבום.
חלק ב יצא בהוצאת מכון להנצחת מורשת חכמי פולין.
תיאור 2 כר'
32 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990008281930205171
קישורים לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?