חזרה לתוצאות החיפוש

"כמה בעיות-אמונה, שהאדם בזמננו עלול להיתקל בהן, מוצגות בספר זה עם התשובות המתאימות, שניתנו ע"י חז"ל במשך הדורות. בין הנושאים הנדונים יש בעיות כגון: * מה צפוי מראש ומה אינו צפוי, * מתי יש לאדם בחירה ומתי אין בחירה? * השגחה פרטית, מזל המושפע ממעשים ומה צפוי מראש - והשפעתם של כל אלה על הצלחתנו הרוחנית והחומרית, * מה העיקר בחיים ומה הטפל? * כמה צריך להשתדל בלימוד תורה וכמה בפרנסה? * השפעתן של התפילה ושל זכות אישית מיוחדת על אי-אלה בעיות צריך להתגבר כדי לחזור בתשובה, * איך עוונות מתכפרים בעולם הזה, * מי זוכה לעולם הבא? * מדוע יש צדיק-ורע-לו ורשע-וטוב-לו?" -- מהכריכה האחורית.

כותר יעוד חיינו : מהמדור האחרון של הספר "טהרת הלשון והנפש" / מאת נפתלי הופנר.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : מוסד אליעזר הופנר
שנה תשמ"ה
הערות מתוך "ספר הלכה" חלק ב: "טהרת הלשון והנפש"
תיאור [2], 211-334, [1] ע'
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990003456860205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?