קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

הגלויות נועדו לכתיבת מסר ומשלוחו באמצעות הדואר ללא צורך במעטפה. גלויות היו נמכרות גם באתרי תיירות פופולריים עם תמונות מאתרים ונוף של האזור, כמו גם שימשו לתעמולה ולאיסוף כספים. מרביתן של הגלויות באוסף זה צולמו והופקו בארץ ישראל ובחו"ל במחצית הראשונה של המאה ה- 20. באוסף שלפנינו גלויות מנופי ארץ ישראל, מאתרים היסטוריים מקודשים לשלושת הדתות מההתיישבות המתחדשת בארץ ישראל, כמו גם דמויות יהודיות מהארץ ומהתפוצות. הגלויות הגיעו לספריית יד יצחק בן-צבי במהלך השנים ממקורות שונים ומוצגות באוסף אחד.

  • יד יצחק בן צבי
כותר אוסף גלויות מארץ ישראל וחו"ל.
שנה 01/01/1895-31/12/1970
סימול במוסד בעלים יד יצחק בן צבי
YBZ.0100
מתוך יד יצחק בן צבי
סימול IL-INL-YBZ-0100
רמת התיאור Fonds Record
קרדיטים רשומה זו היא חלק מפרויקט רשת ארכיוני ישראל (רא"י) וזמינה במסגרת שיתוף פעולה בין יד יצחק בן צבי, משרד ירושלים ומורשת והספרייה הלאומית של ישראל. This bibliographic record is part of the Israel Archive Network project (IAN) and has been made accessible thanks to the collaborative efforts of the Yad Ben Zvi Archive, the Ministry of Jerusalem and Heritage and the National Library of Israel.
מספר מערכת בספרייה הלאומית 997009628338005171