קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת מסוג Real photo - הדפס כסף מקורי מתצלום שחור לבן שבמרכזו נראית טחנת הרוח שנבנתה ביזמתו של משה מונטפיורי, בכניסה אל שכונת ימין משה, ירושלים. ברקע, מימין, נראית כנסיית דורמיציון ומגדל הפעמונים שמימינה, על הר ציון. על-פי כיפתה החסרה של הטחנה, יש להניח כי תצלום זה נעשה בשנות החמישים של המאה העשרים. על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום. גלויה זו לא היתה בשימוש, ועל-פי הנדפס בגבה, היא הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל.

כותר ירושלים: שכונת ימין משה - טחנת רוח
כותרים נוספים Jerusalem: Yemin Moshe Quarter [picture]
שנה ca. 1950-1960
סוגה Silver Print
הערות File Record
גלויות "פלפוט" מס' 3531.
תיאור 1 postcard : b&w
100 X 146 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
סימול TM 8* 492.14
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037056650205171
תיאור גלויה מחולקת מסוג Real photo - הדפס כסף מקורי מתצלום שחור לבן שבמרכזו נראית טחנת הרוח שנבנתה ביזמתו של משה מונטפיורי, בכניסה אל שכונת ימין משה, ירושלים. ברקע, מימין, נראית כנסיית דורמיציון ומגדל הפעמונים שמימינה, על הר ציון. על-פי כיפתה החסרה של הטחנה, יש להניח כי תצלום זה נעשה בשנות החמישים של המאה העשרים. על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום. גלויה זו לא היתה בשימוש, ועל-פי הנדפס בגבה, היא הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל.
    1. ירושלים: שכונת ימין משה - טחנת רוח

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?