קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מסוג Real photo ובה תצלום בשחור-לבן של עמק המצלבה, מכיוון צפון-מערב. במרכז התצלום נראה מנזר המצלבה וברקע, בתי שכונת רחביה. על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום, אך יש להניח כי דימוי זה הופק בשנות החמישים של המאה העשרים. גלויה זו לא היתה בשימוש, והיא הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל, בשנות החמישים או בראשית שנות השישים של המאה העשרים.

כותר ירושלים: עמק המצלבה
כותרים נוספים Jerusalem: Monastery of the Cross [picture]
שנה ca. 1950-1960
סוגה Silver Print
הערות File Record
גלויות "פלפוט" מס' 3409.
תיאור 1 postcard : b&w
100 X 146 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה פריט ללא תוכן מילולי
סימול TM 8* 492.6
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037054730205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה מסוג Real photo ובה תצלום בשחור-לבן של עמק המצלבה, מכיוון צפון-מערב. במרכז התצלום נראה מנזר המצלבה וברקע, בתי שכונת רחביה. על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום, אך יש להניח כי דימוי זה הופק בשנות החמישים של המאה העשרים. גלויה זו לא היתה בשימוש, והיא הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל, בשנות החמישים או בראשית שנות השישים של המאה העשרים.
    1. ירושלים: עמק המצלבה

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?