קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה תצלום פנורמי, שחור לבן, של העיר העתיקה, ירושלים, רכס הר הזיתים - הר הצופים, מגדל דוד והמצודה, ועוד. ככל הנראה, תצלום זה נעשה ממרומי מגדל ימק"א (כיום, רחוב דוד המלך). על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום, אך על-פי הריסות הבתים שבשולי העיר העתיקה, יש להניח כי תצלום נוף זה נעשה בשנות החמישים של המאה העשרים. הגלויה הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל.;הר הצופים והעיר העתיקה: תצלום פנורמי משנות ה-50.

כותר Jerusalem.
כותרים נוספים [ירושלים, העיר העתיקה] [תמונה]
שנה ca. 1950-1960
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "פלפוט" מס' 930.
תיאור 1 postcard : b&w
100 X 146 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
סימול TM 8* 486
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037027870205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה מחולקת ובה תצלום פנורמי, שחור לבן, של העיר העתיקה, ירושלים, רכס הר הזיתים - הר הצופים, מגדל דוד והמצודה, ועוד. ככל הנראה, תצלום זה נעשה ממרומי מגדל ימק"א (כיום, רחוב דוד המלך). על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום, אך על-פי הריסות הבתים שבשולי העיר העתיקה, יש להניח כי תצלום נוף זה נעשה בשנות החמישים של המאה העשרים. הגלויה הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל.
הר הצופים והעיר העתיקה: תצלום פנורמי משנות ה-50.
    1. Jerusalem

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?